Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

 

 


Podporuje mojeID

Úvod » YOOKIDOO

YOOKIDOO

Kreativní, interaktivní a naučné hračky Yookidoo - velkolepý objev, který zábavně a přirozeně přiměje Vaše dítě ke kreativní a naučné hře!

Lidská inteligence je soubor vlastností, které se začínají projevovat již od novorozeneckého věku. Od narození máme schopnost vnímat své okolí a učit se logickým vztahům typu \"příčina - následek\". Dítě se učí manipulovat s předměty a tak využívat možnosti svého okolí.

Značka Yookidoo slaví úspěchy svého objevu díky mimořádné schopnosti přimět dítě ke hře a učení díky kreativním, interaktivním a vysoce inovačním naučným hračkám.

Kreativní hračky pochází z dílny proslulých návrhářů Golos - Weisman Design, kteří jsou známi navrhováním interaktivních hraček již více než 20 let. Hračky z dílny tvůrců Golos - Weisman Design se starají o to, aby dětem poskytly to, co chtějí a také to, co rodiče hledají. Naučné hračky Yookidoo vynikají kreativním designem, který vznikl díky rozsáhlému výzkumu a dlouhodobému pozorování dětí během hraní.

Návrháři říkají: \"Pozorujeme a učíme se co děti dělají, co chtějí a jak si hrají a poté se teprve pouštíme do práce. My hračky navrhujeme na zemi, posadíme se a díváme se na svět dětskýma očima. Tímto je zaručeno hluboké porozumění jejich unikátního světa, takto se učíme mluvit jejich řečí a je to důvod proč víme, jak uspokojit fyzické, společenské a intelektuální potřeby a dovednosti dětí.\"

S Yookidoo je hraní zábavou. Naučné hračky Yookidoo jsou navrženy tak, aby zapůsobily svou vzdělávací schopností nejen na děti ale i na rodiče. A jak postupem času děti rostou a zdokonalují se, radost z objevování roste s nimi.

Řadit podle 
Výrobce 

Hrací domeček nabízí dětem různé činnosti a

naše cena Kč 2 499 (EUR 92)Poutavé a zábavné stavění komínu ve tvaru

naše cena Kč 699 (EUR 26)Jezdící šnek s veselou melodií a točící se

naše cena Kč 849 (EUR 31)Chrastítko Princ s královským žezlem, které vydává

naše cena Kč 299 (EUR 11)Chrastítko Princezna s královským žezlem, které

naše cena Kč 299 (EUR 11)Pirát s kamarádem papouškem, který vydává legrační

naše cena Kč 349 (EUR 13)Kovbojská holčička s kamarádem koníkem, který

naše cena Kč 349 (EUR 13)Dokonalá taška se zrcadlem, hudbou a světly.První

naše cena Kč 599 (EUR 22)Létající balón vydává příjemný cinkavý zvuk

naše cena Kč 299 (EUR 11)Při jakémkoliv pohybu míče začne hrát veselá

naše cena Kč 499 (EUR 18)Velká hrací deka s unikátními aktivitami

naše cena Kč 1 599 (EUR 59)Interaktivní hrací deka se spousty aktivit pro

naše cena Kč 2 299 (EUR 85)